Krepšelis (0)
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Apie mus

 
UAB „Alba“
 

UAB Alba įkurta 1991. Įmonės  specializacija yra tvirtinimo elementai. UAB Alba visuomet garantuoja platų asortimentą, išsamias specialistų konsultacijas, malonų aptarnavimą, operatyvų užsakymų vykdymą, aukštą gaminių kokybę.  

Įmonė importuoja ir prekiauja Lietuvos, Čekijos respublikos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos,  Taivanio, Indijos ir Kinijos kompanijų gaminiais.
 
Įvairiomis tvirtinimo detalėmis aprūpiname ne tik didžiąsias Lietuvos pramonės ir statybos įmones, bet ir mažmeninės prekybos tinklus, remonto dirbtuves, specializuotas gamybines įmones.
 
Nuolat plečiantis mūsų klientų geografijai, ypatingas dėmesys skiriamas visapusiškam aptarnavimui - nuo užsakymo iki operatyvaus pristatymo. Reti ir nestandartiniai tvirtinimo elementai tiekiami pagal užsakymus. Operatyvų ir nepertraukiamą tiekimą Lietuvoje ir Baltijos šalyse garantuoja efektyvi paskirstymo bei logistikos sistema. Jeigu užsakytos produkcijos kiekis didesnis, tuomet ji Lietuvoje pristatoma nemokamai.
 
Analizuodami rinkos pokyčius bei nuolat plėsdami tvirtinimo detalių asortimentą visada pasiūlysime optimalų ir konkurencingą sprendimą, patrauklias kainas ir lanksčius atsiskaitymo būdus. Taip pat kviečiame sudaryti ilgalaikio tiekimo sutartis, pagal kurias gausite dar didesnes nuolaidas.
 
Įmonės misija - mūsų strategijos rezultatas. Visa įmonės veikla sąlygota mūsų pirkėjų poreikių įvairove, tikslas - pastovus tų poreikių tenkinimas.
 
Mūsų moto - geriau, pigiau ir visada laiku.
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti